“Victron Phoenix Inverter 24/1600 Smart PIN242161000” sepetinize eklendi. Sepetim
LEXRON 1000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS1000L
5.456,75 ₺ Orijinal fiyat: 5.456,75 ₺.4.960,68 ₺Şu andaki fiyat: 4.960,68 ₺.
LEXRON 2000W-24V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER IMS200024L
5.348,70 ₺ Orijinal fiyat: 5.348,70 ₺.4.862,45 ₺Şu andaki fiyat: 4.862,45 ₺.
LEXRON 600W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS600L
3.079,55 ₺ Orijinal fiyat: 3.079,55 ₺.2.799,59 ₺Şu andaki fiyat: 2.799,59 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
ITS600L
Kategoriler: İnverterler, Off-Grid İnverterler, Tam Sinüs İnverterler
Açıklama
| Demeraj Gücü | 1200 W |
| Giriş Gerilimi | 12 V |
| Çıkış Gerilimi | 220 VDC |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(mm) | 260*150*77,7 |
| Ağırlık(kg) | 2,1 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
