LEXRON 3KVA/2400W MPPT 24V AKILLI İNVERTER LXM2400
10.859,48 ₺ Orijinal fiyat: 10.859,48 ₺.9.872,25 ₺Şu andaki fiyat: 9.872,25 ₺.
LEXRON 7,2 KW 90-500V HV 2X80A MPPT AKILLI INVERTER (PARALELLENEBİLİR) 7,2KVA-HV
49.002,69 ₺ Orijinal fiyat: 49.002,69 ₺.44.547,90 ₺Şu andaki fiyat: 44.547,90 ₺.
LEXRON 1.2KVA MPPT 12V AKILLI İNVERTER KSM1200
9.778,93 ₺ Orijinal fiyat: 9.778,93 ₺.8.889,94 ₺Şu andaki fiyat: 8.889,94 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
KSM1200
Kategoriler: İnverterler, MPPT Akıllı İnverterler, Off-Grid İnverterler
Açıklama
| (GİRİŞ)Çalışma Voltajı | 230 VAC |
| Ayarlanabilir Voltaj Aralığı | 90-280 VAC |
| Frekans Aralığı | 50 Hz / 60 Hz |
| (ÇIKIŞ)Max Verim | 93% |
| Demeraj Gücü | 2000 VA |
| (AKÜ)Voltajı | 12 VDC |
| Aşırı Yük Koruması | 10 VDC |
| Max Şebeke Şarj Akımı | 20 A |
| (SOLAR ŞARJ) Akımı | 50 A |
| Açık Devre Gerilimi (max) | 102 VDC |
| Stand-by Güç Tüketimi | 1W |
| Boyut(mm) | 95*240*316 |
| Ağırlık(kg) | 5,0 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
