“TommaTech S 60A 12/24/48V MPPT Şarj Kontrol Chz. SSC-19-MPPT60-12-24-48” sepetinize eklendi. Sepetim
20HP DALGIÇ POMPA - TARIMSAL SULAMA SİSTEMİ HP20
382.941,49 ₺ Orijinal fiyat: 382.941,49 ₺.348.128,63 ₺Şu andaki fiyat: 348.128,63 ₺.
500W-12V RÜZGAR TÜRBİN ŞARJ KONTROL CİHAZI RTSR50012
1.868,76 ₺ Orijinal fiyat: 1.868,76 ₺.1.698,87 ₺Şu andaki fiyat: 1.698,87 ₺.
80A MPPT ŞARJ KONTROL CİHAZI SR80MP
7.969,70 ₺ Orijinal fiyat: 7.969,70 ₺.7.245,18 ₺Şu andaki fiyat: 7.245,18 ₺.
Stokta
Stok kodu:
SR80MP
Kategoriler: MPPT Şarj Kontrol Cihazları, Şarj Kontrol Cihazları
Açıklama
| Akü Voltajı | 12/24/36/48 Otomatik |
| Maksimum Solar Giriş Voltajı | 145VDC |
| MPPT Giriş Voltaj Aralığı | 60-130V |
| Maksimum Güç Girişi | 5000W |
| Verimlilik | 99% |
| Maksimum Şarj Akımı | 80A |
| Boyutları | 152x100x294mm |
| Ağırlık | 3kg |
| Çalışma Sıcaklığı | "-25 / +55 derece |
Ek bilgi
| Solar Şarj Cihazı - Cihaz Tipi | |
|---|---|
| Solar Şarj Cihazı - Şarj Akımı |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
