“Victron Phoenix Inverter 24/1600 Smart PIN242161000” sepetinize eklendi. Sepetim
LEXRON 2000W-24V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER IMS200024L
5.348,70 ₺ Orijinal fiyat: 5.348,70 ₺.4.862,45 ₺Şu andaki fiyat: 4.862,45 ₺.
LEXRON 2000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS2000L
10.319,20 ₺ Orijinal fiyat: 10.319,20 ₺.9.381,09 ₺Şu andaki fiyat: 9.381,09 ₺.
LEXRON 3000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS3000L
13.939,02 ₺ Orijinal fiyat: 13.939,02 ₺.12.671,84 ₺Şu andaki fiyat: 12.671,84 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
ITS3000L
Kategoriler: İnverterler, Off-Grid İnverterler, Tam Sinüs İnverterler
Açıklama
| Demeraj Gücü | 6000 W |
| Giriş Gerilimi | 12 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 220 VDC |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50/60Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(mm) | 488*230*108mm |
| Ağırlık(kg) | 7,8 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
