“Victron Phoenix Inverter 12/2000 Smart PIN122201000” sepetinize eklendi. Sepetim
LEXRON 1200W-24V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER MS12002L
2.971,50 ₺ Orijinal fiyat: 2.971,50 ₺.2.701,36 ₺Şu andaki fiyat: 2.701,36 ₺.
LEXRON 1000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS1000L
5.456,75 ₺ Orijinal fiyat: 5.456,75 ₺.4.960,68 ₺Şu andaki fiyat: 4.960,68 ₺.
LEXRON 1200W-12V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER IMS1200-12VL
2.971,50 ₺ Orijinal fiyat: 2.971,50 ₺.2.701,36 ₺Şu andaki fiyat: 2.701,36 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
IMS1200-12VL
Kategoriler: İnverterler, Modifiye Sinüs İnverterler, Off-Grid İnverterler
Açıklama
| Demeraj Gücü | 2400 W |
| Giriş Gerilimi | 12 V |
| Çıkış Gerilimi | 220 V |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(mm) | 270*230*100 |
| Ağırlık(kg) | 2,55 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
