LEXRON 3000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS3000L
13.939,02 ₺ Orijinal fiyat: 13.939,02 ₺.12.671,84 ₺Şu andaki fiyat: 12.671,84 ₺.
LEXRON 1000W-24V TAM SİNÜS İNVERTER ITS1000-24VL
5.456,75 ₺ Orijinal fiyat: 5.456,75 ₺.4.960,68 ₺Şu andaki fiyat: 4.960,68 ₺.
LEXRON 2000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS2000L
10.319,20 ₺ Orijinal fiyat: 10.319,20 ₺.9.381,09 ₺Şu andaki fiyat: 9.381,09 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
ITS2000L
Kategoriler: İnverterler, Off-Grid İnverterler, Tam Sinüs İnverterler
Açıklama
| Demeraj Gücü | 4000 W |
| Giriş Gerilimi | 12 VDC |
| Çıkış Gerilimi | 220 VDC |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50/60Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(mm) | 372*230*108mm |
| Ağırlık(kg) | 4,9 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
