LEXRON 600W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS600L
3.079,55 ₺ Orijinal fiyat: 3.079,55 ₺.2.799,59 ₺Şu andaki fiyat: 2.799,59 ₺.
LEXRON 3000W-12V TAM SİNÜS İNVERTER ITS3000L
13.939,02 ₺ Orijinal fiyat: 13.939,02 ₺.12.671,84 ₺Şu andaki fiyat: 12.671,84 ₺.
LEXRON 2000W-24V MODİFİYE SİNÜS İNVERTER IMS200024L
5.348,70 ₺ Orijinal fiyat: 5.348,70 ₺.4.862,45 ₺Şu andaki fiyat: 4.862,45 ₺.
Stokta yok
Stok kodu:
IMS200024L
Kategoriler: İnverterler, Modifiye Sinüs İnverterler, Off-Grid İnverterler
Açıklama
| Demeraj Gücü | 4000 W |
| Giriş Gerilimi | 24V |
| Çıkış Gerilimi | 220 V |
| Verim | 90% |
| Frekans | 50 Hz/60 Hz |
| Düşük Voltaj Kapaması | Var |
| Aşırı Yük Kapaması | Var |
| Termal Kapama | Var |
| Kısa Devre Kapaması | Var |
| Boyut(mm) | 320*230*100 |
| Ağırlık(kg) | 3,96 |
Ek bilgi
| İnverter Tipi | |
|---|---|
| İnverter Gücü | |
| Marka |
Taksit Tablosu
TAKSİT SEÇENEKLERİ
